Kapacita
šedé

• , zakoupeno v suntech.cz

• trochu hřeje

• dochází ke ztrátám dat

Disk si nerozumí s jedním z mých notebooků Dell a dochází ke ztrátám dat. Kopírování souborů se zpomaluje až na jednotky kB/sec. Kupoval jsem speciálně s podporou USB 3.0 kvůli rychlosti. Někdy čekám i deset sekund, než kopírování započne.

• zápis 20 MB/s
    • minimalistický design

Nevěděl jsem, co si koupit - zda
    nebo
    Verbatim Store 'n' Go Metal Executive 32GB 99105.
    Tak jsem koupil oboje :-)
    Ten Verbatim je krásný a mrňavý, ale má zhruba poloviční rychlost (není to úplná tragédie). Ten ADATA už tak hezký není - je o 50 % větší a není vysloveně placatý. Takže Verbatim mám na klíčích pro nečekané případ a ADATA na pracovním přívěsku pro plánované větší přenosy.

Kapacita
Tělo
kovové
Barva
šedé

UV131 od Adaty se vyznačuje stylovým jednolitým pouzdrem, krásou v jednoduchostí a výdrží. •USB 3.0

• Pouzdro: sloučenina zinku
  • Bez krytky
  • Ouško na klíčenku
  • Rozměry: 44.2 x 16.8 x 8mm
  • Váha 8g
  • Záruka: doživotní
  • Barva: šedá chromová
  • Rychlost čtení/zápisu max.: 40/10 MB/s

Zadní strana je vhodná pro laserování

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v suntech.cz

• trochu hřeje

• dochází ke ztrátám dat

• zápis 20 MB/s
    • minimalistický design

Nevěděl jsem, co si koupit - zda
    nebo
    Verbatim Store 'n' Go Metal Executive 32GB 99105.
    Tak jsem koupil oboje :-)

• Příjemný vzhled, pěkná konstrukce
    • Neustálý problém při přenosu dat - zařízení nebylo rozpoznáno, poškozené soubory, ztráta dat. Po pár dnech trápení odešla úplně

Škoda, že tak pěkná fleška je osazená tak nekvalitní elektronikou..

• Design

• kupoval jsem ho v akci za velmi dobrou cenu
    • opakovaně se mi stává, že "zařízení nebylo rozpoznáno", a to jak v PC, tak v TV, případně se odpojí

jelikož jsem ho koupil za opravdu dobrý peníz, tak mě to moc nedrásá, ale je to prostě standardní Adatovská podřadná kvalita; v zařízení se častokrát buď napoprvé vůbec nenačte, anebo se po chvíli odpojí

• , zakoupeno v CZC.cz

• Rychlý malý úžasný