ADATA Superior S102 PRO 256GB AS102P-256G-RGY

• vysoká rychlost čtení - teoreticky dle výrobce až 200MB/s
    • docela malé rozměry
    • při vytahování z USB portu se špatně drží - hladký povrch
    • chybí otvor pro poutko nebo pro uchycení ke klíčům

Koupil jsem tento flash disk pro nahrávání pořadů z TV. Proto jsem zvolil kapacitu 256GB a rychlost záznamu dle výrobce až 120MB/s. Pro co nejdelší a bezproblémový záznam. Pokud bych nemohl být v určitou hodinu doma nebo by daný pořad byl vysílán pozdě večer nebo naopak brzo ráno.
    Cena na eshopu vychází výhodněji než v kamenném obchodě proto jsem jej koupil přes eshop.
    Zatím jsem si na něj nahrál asi deset pořadů ve Full HD a zatím naprosto bez problémů.
    Během svého používání jsem objevil pouze několik nevýhod:
    - povrch je docela hladký takže se flash disk občas špatně vytahuje z USB portu.
    - chybí otvor pro poutko
    - pro někoho možná chybějící led dioda signalizující provoz pro mě výhoda při nahrávání ze set-top-boxu mi nesvítí a nebliká zbytečně do oči a neruší sledování TV.
    Celkově mohu všem jen doporučit. Ať už nahráváte z TV nebo jen potřebuje velké uložiště pro přenos souborů.
    Raději doporučuji nakupovat přes eshopy. Kamenné obchody ceny docela nadsazuji.

Kapacita
Rozměry
62 x 19 x 11 mm
13 g

Kovový Flash disk A-Data Superior series S102 Pro

Hladký hliníkový kryt USB Flash disku A-Data Superior series S102 Pro má nápadný a osobitý vzhled a je tak vhodný jako doplněk každého profesionála na cestách. Nabízí velmi pěkný výkon a vysokou odolnost v moderním provedení klasické konstrukce. Krytka USB portu může být při použití disku nasazena na zadní část pláště jednotky, což zabraňuje náhodné ztrátě krytky.

Vlastnosti:

• Hliníkové tělo s kovovou koncovkou
  • USB 3.0 se zpětnou kompatibiliou USB 2.0
  • Rychlost max. až 200MB/s (čtení) a 120MB/s zápis (může se lišit podle použitého HW a SW)
  • Velikost 62 x 19 x 11mm

• při vytahování z USB portu se špatně drží - hladký povrch
    • chybí otvor pro poutko nebo pro uchycení ke klíčům

Během svého používání jsem objevil pouze několik nevýhod:
    - chybí otvor pro poutko
    Raději doporučuji nakupovat přes eshopy. Kamenné obchody ceny docela nadsazuji.

• plně spokojen

Vysokokapacitní a rychlý flashdisk