Goodram UTS3 32GB UTS3-0320R0R11

USB Flash Disk UTS3 Tento flash disk je specifický především svou užitečností, jelikož je okamžitě připraven k použití, stačí pootočit unikátní kovovou krytkou, která chrání...
Garantovaný nákup z TisknuLevne.cz

23 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

• kvalitní

GOODRAM (značka)

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem Facebooku GoodramCZSK, případně zde v Heuréka poradně.

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

• Je to flashdisk 3,0. Rozdíl v rychlosti, zvláště zápisu, proti 2,0, je markantní.

Kapacita
Konektor
USB-A
23 g

USB Flash Disk UTS3

Tento flash disk je specifický především svou užitečností, jelikož je okamžitě připraven k použití, stačí pootočit unikátní kovovou krytkou, která chrání USB slot flash disku. Už žádné potíže se ztracenými krytkami!

SPECIFIKACE:

• Unikátní systém použití flash disku
  • Odolné tělo s kovovou krytkou
  • Rozhraní: USB 3.0
  • Max. rychlost čtení: 60 MB/s
  • Max. rychlost zápisu: 20 MB/s
  • Rozměry: 5,71 x 1,93 x 1,07 cm
  • Hmotnost: 15g
  • Kompatibilní s: Windows 2000 SP4, MacOS 10.5.x, Linux v.2.6.x a vyšší
  • Dostupné v kapacitách: 8, 16, 32, 64 a 128 GB

• Jak probíhá výroba a kontrola kvality v továrně Wilk Elektronik (blízko českých hranic), která je známa pod značkami GoodRam a IRDM? Ve videu vám ukážeme výrobu paměťových modulů a dalších těchto produktů.

Zobrazit video recenzi

kovový pouzdro dost vydrží, dobrá ochrana. Jinak funguje, spolehlivá a rychlá - USB 3.0 atd kompatibilita

• rychlý
    • krytka drží