Goodram UTS3 64GB UTS3-0640R0R11

Konektor
USB-A

• Nízká cena

(značka)

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem Facebooku GoodramCZSK, případně zde v Heuréka poradně.

Ok

červené
Konektor
USB-A

USB Flash Disk UTS3

Tento flash disk je specifický především svou užitečností, jelikož je okamžitě připraven k použití, stačí pootočit unikátní kovovou krytkou, která chrání USB slot flash disku. Už žádné potíže se ztracenými krytkami!

SPECIFIKACE:

• Unikátní systém použití flash disku
  • Odolné tělo s kovovou krytkou
  • Rozhraní: USB 3.0
  • Max. rychlost čtení: 60 MB/s
  • Max. rychlost zápisu: 20 MB/s
  • Rozměry: 5,71 x 1,93 x 1,07 cm
  • Hmotnost: 15g
  • Kompatibilní s: Windows 2000 SP4, MacOS 10.5.x, Linux v.2.6.x a vyšší
  • Dostupné v kapacitách: 8, 16, 32, 64 a 128 GB

• Jak probíhá výroba a kontrola kvality v továrně Wilk Elektronik, která je známa pod značkami GoodRam a IRDM? Ve videu vám ukážeme výrobu paměťových modulů a dalších těchto produktů

Zobrazit video recenzi

• Nízká cena

• kovová krytka
    • pogumované pouzdro

Málo známá značka a přitom funguje líp než větší značky, nezklamala a cena dost dobrá

• 64 GB úplně stačí
    • rychlej a jde i do modrého zdířky USB 3.0

Malý, rychlý, pěkný a hodně se toho tam vejde

• USB 3.0
    • kvalitní značka

Ta rychlost je dost znát, kapacita taky dostatečná, zpětná kompatibilita i s pracovním počítačem na USB 2.0, takže není co řešit, slouží už přes 2 roky a pořád bez ztráty kytičky...

Ok