SanDisk Ultra Dual 64GB SDDD3-064G-G46

Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 1 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 693 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč100 % • 1 645 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč83 % • 519 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 457 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 296 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 080 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč91 % • 7 780 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 730 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 61 448 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma69 % • 7 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč98 % • 96 925 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 5 335 recenzíDalší informace

černé

• Bez problémů funguje i na redukci USB-C na mém telefonu
    • Aplikace vypadá dobře
    • Nevím proč ale přes aplikaci od výrobce byla záloha velice pomalá

Tak dlouho jsem vybíral flešku pro mobil až jsem přehlíd že je micro usb. Přes redukci funguje. Aplikace co je u toho vypadá dobře ale zálohuje pomalu. Nevím jestli to není pouze můj problém na jiném telefonu jsem to nezkoušel. Rozhodně bych uvítal v nabídce více takových produktů.

• Dobrá cena.
  • , zakoupeno v Alza.cz

Výhodu ani nevýhodu nevím - vybrala jsem omylem jiný než jsem chtěla - reklamovala jsem ho.

Kapacita
Konektor
Micro USB
Barva
černé

Ultra Dual USB Drive je miniaturní flashdisk firmy SanDisk. Vyznačuje se velice malými rozměry porovnatelnými s velikostí mince. Flashdisk můžete nosit stále u sebe, pověsit si jej s sebou na mobilní telefon nebo na klíčenku.

Na takovýto flashdisk si můžete nahrát velké množství fotografií, hudby i videozáznamů a nosit je stále s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost je v případě flashdisků samozřejmostí a díky tomu jsou vhodné pro přenos z místa na místo, ať už v kapse, v tašce, batohu či pověšené na klíčích. Flashdisk má konstrukci se zasouvacími konektory, takže se nemusíte bát že něco poztrácíte.

USB flashdisk SanDisk Ultra Dual poskytne dostatečnou kapacitu 64 GB. K počítači se připojuje přes USB 3.0 rozhraní. Rychlost čtení je 150MB/s. Samozřejmostí je podpora Plug and Play, kdy je možné flashdisk vložit do volného USB portu a rovnou můžete pracovat s daty bez jakékoliv zdlouhavé instalace. Obsahuje Dvojici konektorů USB a micro USB.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 41 recenzíDalší informace

• Bez problémů funguje i na redukci USB-C na mém telefonu
    • Aplikace vypadá dobře
    • Nevím proč ale přes aplikaci od výrobce byla záloha velice pomalá

• Dobrá cena.
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 41 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v CZC.cz

• splnil mé očekávání

• Super za dobrý peníz
  • , zakoupeno v Svět Počítačů

• dobrá cena
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• kvalitní čtení i zápis
    • o žádné za tu cenu nevím

• , zakoupeno v MALL.CZ

hodně malé, ale výkonné
    splnilo očekávání

• , zakoupeno v Electro World

Kvalitní zpracování a výkon odpovídající, vyzkoušeno a nedělá žádné problémy při přenosu dat .Na mobilu drží kvalitně a je dobrá a lehká.Nezahřívá se tolik a opravdu přehraje film bez sekání.Velmi doporučuji 64 GB dle mého názoru je to postačující kapacita.Překvapila mě opravdu jak designem tak výkonem. Tento produkt prostě velmi doporučuji